Zpět

Na cestě k cíli - setkání s představiteli města Mostu a Litvínova

V pondělí 19. srpna se v rámci kampaně sešli Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva ORLEN Unipetrolu a Tomáš Herink, člen představenstva ORLEN Unipetrolu se starostkou Litvínova Kamilou Bláhovou a Janem Paparegou, primátorem Mostu. Ti tak oficiálně vyjádřili svou podporu kampani Unipetrol lidem.
 
Na cestě k cíli - setkání s představiteli města Mostu a Litvínova
Spolupráce s vedoucími představiteli regionu je podstatnou součástí celé kampaně, jelikož právě oni nám z celé řady nápadů pomohou vybrat ty nejlepší do druhého kola i s realizací vítězného projektu.  
„Jsme rádi, že ORLEN Unipetrol je aktivní a snaží se angažovat na rozvoji našeho regionu. Je vidět, že lidem se kampaň líbí a už se těším, jaké projekty budeme v příštím roce společně realizovat,“ řekla Kamila Bláhová.
 „ORLEN Unipetrol přišel se zajímavým nápadem. Těší mě, že našim obyvatelům není jejich okolí lhostejné a zapojili se do kampaně. Jsem zvědavý, jaké další návrhy ještě dorazí“, doplnil primátor města Most, Jan Paparega.
Sběr nápadů probíhá do 31. Srpna. Po skončení sběru návrhů porota složená ze zástupců obou měst a ORLEN Unipetrolu vybere nejlepší nápady, z nichž obyvatelé v následném hlasování vyberou ty, které budou v příštím roce realizovány.
„Těší nás, že obyvatele naše kampaň zaujala. Prostřednictvím SMS zpráv jsme dosud obdrželi 150 návrhů. Celkový počet návrhů budeme znát až po deinstalaci všech sběrných boxů po 31. srpnu,“ řekl Jakub Kosmowski, ředitel marketingu skupiny ORLEN Unipetrol.
Zpět