Zpět

Poslední měsíc se zapojilo nejvíc z vás

Nový rok odstartujeme novými projekty. Končí totiž druhá fáze hlasování v kampani Unipetrol lidem, a to znamená jediné, budeme o krok blíž k realizaci těch vítězných! Od listopadu se do ní svým hlasem zapojilo přes 3000 z vás, a tak jsme cítili povinnost připomenout, že zbývá posledních pár dní, kdy můžete hlasovat – pokud jste tak ještě neučinili.
Poslední měsíc se zapojilo nejvíc z vás

Hlasovat můžete stále pro tyto projekty:

MOST: Výsadba stromů ve městě, Veřejná Wi-Fi a Park pro psy
LITVÍNOV: Revitalizace okolí Pilařského rybníka, Rekonstrukce části Citadely a Skatepark

31.1. končí možnost hlasovat a následně začneme hlasy počítat. Až spolu s představiteli měst vyhlásíme vítězné projekty, jejich realizace bude na dosah. Některé větší projekty spolufinancujeme s městy, jiné zaštítí ORLEN Unipetrol kompletně.

Měsíc leden ve znamení ambasadorů. Tento měsíc se zapojilo nevíce celebrit, které k městům mají blízko. Richard Gasperotti, profesionální adventure freerider na horském kole hlasoval pro skatepark protože adrenalinu přece není nikdy dost. Rekonstrukci interiérů Citadely by volil Aleš Lehký, protože sám v bývalém kině zažil první lásky a rád by Litvínovu dopřál místo k setkávání nad kulturou. Martin Maxa, kterého jsme zastihli přímo před jeho koncertem, hlasoval také pro Citadelu a doufá, že se tam společně potkáme.

Jaký projekt zvolíte vy? Hlasujte prostřednictvím našeho webu, pomocí sms nebo do zelených Uniboxů rozmístěných po městech či ve speciální ORLEN Unipetrol tramvaji.

Zpět