Zpět

„Unipetrol lidem“ na zápase HC Verva Litvínov

V úterý 30. července zdolali hokejisté HC Verva tým Rytířů Kladno. Na hokejovém stadionu nechyběl ani sběrný box akce „Unipetrol lidem“. Litvínovský hráč Lukáš Kašpar tak mohl rovnou na místě přispět svými nápady na vylepšení svého rodného města. Netajil se, že by uvítal vybudování skateparku pro místní mládež nebo zavedení farmářských trhů na podporu lokálních výrobců.
„Unipetrol lidem“ na zápase HC Verva Litvínov
„V první fázi kampaně vyzýváme lidi, aby předkládali nápady, co jim na Mostecku chybí nebo co by se mohlo zlepšit. Poté společně se zástupci obou měst vybereme tři projekty, o jejichž realizaci rozhodnou opět obyvatelé hlasováním,“ sdělil ředitel marketingu Jakub Kosmowski.
Od počátku kampaně se nám již sešlo mnoho podnětů. Občané mají zájem o projekty různých rozměrů, od instalace cyklostezky Most - Strupčice po zvýšení počtu košů pro psí exkrementy. Žádný nápad není ani moc malý, ani moc velký a každý z nich se počítá.

Sbírání nápadů probíhá do 31. srpna, po čemž zahájíme druhou fázi kampaně, a to hlasování pro jeden ze tří vybraných projektů. Do konce tohoto roku budeme znát vítězný nápad, který příští rok ve spolupráci s městy zrealizujeme.

Nápady přijímáme do hlasovacích boxů, které jsou umístěny na veřejných místech v Mostě i Litvínově (seznam míst s boxy). Ti, kteří preferují digitální komunikaci, mohou přispět svým návrhem prostřednictvím SMS na číslo 736 304 031, vyplněním formuláře na www.unipetrollidem.cz nebo zasláním emailu na info@unipetrollidem.cz.

clanek_2.jpg
Zpět