Zpět

Zahájení kampaně „Unipetrol lidem“- připojte se také!

V červenci jsme spustili kampaň „Unipetrol lidem“. Kampaň je výzva pro občany Mostu a Litvínova, aby nám poradili, jak dále můžeme pomoci vylepšit a zpříjemnit každodenní život v jejich kraji. Obyvatelé obou měst mohou navrhovat nápady na obecně prospěšné projekty, ze kterých následně vyberou ten nejlepší, který ve spolupráci s městy zrealizujeme v příštím roce.
Zahájení kampaně „Unipetrol lidem“- připojte se také!
Místní obyvatele oslovujeme prostřednictvím reklam na autobusových a tramvajových zastávkách a ekologickým graffiti na chodníku. Nápady přijímáme do hlasovacích boxů, které jsou umístěny na veřejných místech, v prostorách veřejně přístupných institucí, na vrátnici našeho chemického areálu i v tramvaji spojující Most s Litvínovem. Seznam míst, kde se vyskytují hlasovací boxy, čekající na Váš hlas, jsou zde:
 

Seznam míst s hlasovacími boxy


Ti, kteří preferují digitální komunikaci, mohou přispět svým návrhem prostřednictvím SMS na číslo 736 304 031, vyplněním formuláře na www.unipetrollidem.cz nebo zasláním emailu na info@unipetrollidem.cz.

„Cílem všech našich aktivit, je přinést něco navíc lidem v našem okolí, v tomto případě obyvatelům Mostu a Litvínova. Společně s oběma městy se budeme finančně podílet na realizaci vybraného projektu. Jsme důležitou součástí Ústeckého kraje a chceme být i platným členem místní komunity,“ řekl ke kampani ředitel marketingového oddělení ORLEN Unipetrolu Jakub Kosmowski. 

První fáze kampaně- příjem návrhů- probíhá do 31. srpna. Ve druhé fázi společně se zástupci obou měst vybereme tři projekty, o jejichž realizaci rozhodnou opět obyvatelé hlasováním.

Tak neváhejte, čekáme i na Váš příspěvek!
Zpět